Yhteystiedot

Hallitus 2017

 

 

Puheenjohtaja Mirjami Hakala (vasemmalta) ja jäsenet: Ritva Salonen, Anneli Vuorinen, Tuija Halinen, Signe Hakala, Heimo Turpeinen, Liisa Lehikoinen, Ritva Hänninen, Riitta Hiittu

YHDISTYKSEN TOIMIHENKILÖT 2017

 

HALLITUKSEN JÄSENET   

puheenjohtaja

 

Mirjami Hakala
Mäkitie 4 a 7
12700  Loppi

puh. 040-771 9742
mirjami.hakala@luukku.com

varapuheenjohtaja

 

Ritva Hänninen
Koulurinne 6 as. 8
12700 Loppi

puh. 050-358 3510
rity.hanninen@gmail.com

 

sihteeri

Liisa Lehikoinen
Taarinpolku 4
12700 Loppi

puh. 040 551 5532
liisa.lehikoinen@pp.inet.fi

jäsenasiat

Signe Hakala
Ketotie 2
12700 Loppi

puh. 040-9368009
signe.hakala@luukku.com

matkavastaava

Riitta Hiittu
Sotkajärventie 20
31250 Teuro

puh.050-434 3372
r.hiittu@gmail.com

taloudenhoitajaRitva Salonen
Taarinpolku 16
12700 Loppi
puh. 040-738 2546
ritvahe.salonen@saunalahti.fi

tiedottaja

 

Heimo Turpeinen
Mäntytie
12540 Launonen

puh. 050-565 8001
heimo.turpeinen@saunalahti.fi

varataloudenhoitaja

Anneli Vuorinen
Pikkukorkeantie 6 
12700 Loppi

puh. 040 865 4407
annelivuorinen47@luukku.com

pääemäntä

Tuija Halinen
Jupiterinkatu 3 C 31
11130 Riihimäki

puh. 040-735 0224
tuija.halinen@pp.inet.fi

 

Hallituksen Varajäsenet

 

 

Mirja Latvala
Läyliäistenraitti 67
12600 Läyliäinen

puh.040-716 6780
milasi@suomi24.fi

 Matti Leino
Kauppatie 26
12700 Loppi

puh. 040-560 8093
leinonmatti@gmail.com

Kotisivut

Maire Pekuri
Jurvantie 12
12540 Launonen

puh. 040 825 7726, maire.pekuri@kotikone.fi

 Timo Pekuri
Jurvantie 12
12540 Launonen
puh. 0400 262 300
 

  YHDISTYKSEN KUNNIAPUHEENJOHTAJAT

                                       
Ritva Numela              puh.040 565 9463
                                       Pajukuja 4                  r.nummela@luukku.com
                                       12700 Loppi
                                     
                                       Leo Levänen               puh 040 742 6033
                                       Välitie 2
                                       12540 Launonen         

TOIMINNANTARKASTAJAT

 

 Kaisa Kaasalainen

 

 Pirjo Kollin 

 

Vara-toiminnantarkastajat

 
 Pirjo Aaltonen 

 

Veikko Lehtola

 

   
EMÄNNÄT

Kirkonkylä:
Tuija Halinen
Anneli Vuorinen

Launonen:
Riitta Lohenoja

puh. 040-735 0224
puh. 040 865 4407


045 123 9208
ISÄNNÄT

Kirkonkylä:
Matti Leino
Hannu Halinen

 

puh. 040-560 8093

 

KERHOJEN VETÄJÄT
Boccia ja mölkky
Lopella
Veikko Lehtola
Matti Leino
puh. 045 8532 700
puh. 040-560 8093
 
Boccia ja mölkky
Launosissa
Sirpa Parviainenpuh. 040 842 5402
MuistikerhoRitva Nummela
Anni Järvi
puh. 040 565 9463
puh. 040 522 6605
SenioritanssikerhoRaili Karimies-Okslahtipuh. 0400 667 315
Luovan ilmaisun kerhoRitva Hänninenpuh. 050 3583 510
KaraokekerhoRiitta Hiittu 
Jorma Hiittu
puh.050-434 3372
 
HarrastekerhoMirja Latvalapuh.040-716 6780